Meil on väga hea meel koostöö üle ettevõtjatega, kes peavad heategevust oluliseks ja panustavad oma toodete müügist vähiliidu tegevustesse. Vähiliidul on olnud pikaajaline hea koostöö TradeHouse ilukaubamajaga, kelle valikus on läbi aja olnud erinevaid heategevustooteid.

Värskelt on TradeHouse’i valikusse lisandunud uus kampaaniatoode – Bebarè orgaanilise mitsellaarvee 200 ml limiteeritud väljalase, mille pudelit kaunistab südamekujuline roosa lindi kujutis. Igalt müüdud Bebarè eritoote pudelilt annetab TradeHouse vähiliidule 75 senti.

Jätkub ka juba detsembris alanud koostöö Inebrya Karyn sarja juuksehooldustoote osas. TradeHouse annetab vähiliidule iga Inebrya Karyn sarja juuksehooldustoote ostult 5%.

Tutvu kõigi meie koostööprtnerite ja nende heategevustoodetega vähiliidu kodulehel heategevustoodete alalehel..

Ettevõtja, kui sul on sotisaalselt tundlik närv ning soovid, et järjest rohkem kaasmaalasi oleksid teadlikumad sellest, kuidas vähihaigust ennetada ja seda varakult avastada, et oleks võimalik tervistav ravi ja kui sa soovid toetada vähipatsiente ning nende lähedasi selle raske haigusega kohanemisel, siis palun võta meiega ühendust ja leiame võimalusi koostööks. Koos suudame rohkem!

Täname kõiki sponsoreid ja koostööpartnereid, kes on läbi aastate toetanud võitlust vähiga!