Helista annetustelefonile 900 1004 (kõne hind 5 eurot)
Heategevustooted2019-01-09T11:22:49+02:00

Heategevustooted

Meil on väga hea meel koostöö üle ettevõtjatega, kes peavad heategevust oluliseks ja panustavad oma toodete müügist vähiliidu tegevustesse. TÄNAME!

AVON RINNAVÄHI VASTU

Avon on üle maailma võtnud eesmärgiks võidelda naiste seas kõige levinuma vähivormi – rinnavähi vastu. Selleks on loodud heategevusfond, mille eesmärgiks on tõsta inimeste teadlikkust ning koguda toetusraha rinnavähi ennetamiseks ja raviks. Fond loodi 1992. aastal ja tänu sellele on üle maailma kogutud juba enam kui 800 miljonit dollarit. Toetusraha kasutatakse nii rinnavähialase teadlikkuse tõstmiseks, uuringuteks ja diagnoosimiseks, raviks, kui ka teadustööks. Avon toetab erinevaid rinnavähi ennetamise programme enam kui 50 riigis üle maailma.

Eestis alustati heategevuslikku kampaaniat “Avon rinnavähi vastu” 1998. aasta sügisel, mil algas ka koostöö Eesti Vähiliiduga.

Avon müüb kampaania raames heategevustooteid, millede müügist saadav tulu annetatakse rinnavähivastaste projektide toetuseks Eestis. Samuti on Avon korraldanud mitmeid heategevusüritusi, et toetada vajaliku rinnavähiaparatuuri ostu. Tänu ühistele jõupingutustele on Avon Eesti Vähiliidule annetanud juba ligi 70 000 €.

Alexela ja Coca-Cola Company üheskoos panustamas vähi ennetustegevusse 1.09-31.12.2018

Firma Be More on otsustanud aastatel 2018-2020 annetada Eesti Vähiliidule 0,05 eurot iga müüdud Be More supertoidu pulbrisegult.  

Be More Superfoods supertoidupulbrid on Eestis toodetud, 100% naturaalsed, ilma lisatud suhkruta, vegan ning sisaldavad rohkelt meile vajalikke vitamiine, mineraalained, kiudaineid ja valku. Supertoidupulbrite lisamine oma tavapärase smuuti või hommikupudru sisse on kiire viis kaasa aidata organismi korrapärasele toimimisele, suurendada organismi vastupanuvõimet välistegurite eest ning laadida keha energiaga, parandada keskendumisvõimet ning füüsilist sooritust. Kokkuvõtvalt aitab Be More tootesari saavutada parima versiooni iseendast. Kodulehelt leiad jõuludeks ka tervislikke kingiideid.

Tootesarja kuuluvad 5 supertoidupulbrit, kus iga nimi peegeldab pulbri põhifunktsiooni:

Be Active – toetab aktiivset elustiili ning võimaldab kiire elustiiliga inimesel saada rohkem vajalikke vitamiine ja mineraalaineid toidukordadest kätte. Koostisosadeks on punapeet, mustsõstar, goji marjad, chia seemned ja camu-camu.

Vaata lähemalt

Be Smart – toetab ajutegevust pingelisetel perioodidel tööl ja koolis. Koostisosadeks on maca juur, chia seemned, goji marjad, aroonia, brahmi ja vaarikas.

Vaata lähemalt

Be Fit – suurendatud valgusisaldusega smuutisegu, mis sobib treeningust taastumiseks. Smuutipulbris on 46g valku 100g kohta. Koostisosadeks on herneproteiin, kanepiproteiin, toorkakao, goji marjad ja kanepiseemned.

Vaata lähemalt

Be Beautiful – loodud toetama juukseid, nahka ja küüsi. Koostisosadeks on kibuvits, baobab, vaarikas, herneproteiin, chia seemned, acai mari.

Vaata lähemalt

Detox – toetab keha puhastamisprotsesse ning seedimist. Koostisosadeks on pohl, jõhvikas, herneproteiin, klorella, spirulina, nisuoras, sidrunhein.

Vaata lähemalt

Kasutamine: 1 spl pulbrit smuutisse, hommikupudrule, kohupiima, keefiri või jogurtisse.  Detox pulbri kasutamine 1 tl pulbrit smuutisse.

Firma Haljas toetab aastast 2007 igakuiselt vähiliitu 4U granaatõunamahla müügist.  

  

Firma Saku Läte on otsustanud aastatel 2017-2019 annetada Eesti Vähiliidule 0,10 eurot iga müüdud Nauding Saku Läte kohvipakilt.

Kergelt tsitruselise ning veinise noodiga, milles on tunda vihjeid pähklile ning šokolaadile.

Vaata lähemalt

Mahedate maitseomadustega, kerge ning vähese happesusega. Sobib hästi mustalt nautimiseks, kuid ka kasutamiseks piimakohvides.

Vaata lähemalt

Alates 1. detsembrist saab iga Inebrya Karyn juuksehooldustoote (šampoon + mask) ostu sooritanu, toetada Eesti Vähiliitu.
Inebrya tooted sobivad kõikidele juuksetüüpidele ja on välja töötatud hoidmaks neid tervetena ning andmaks erakordset läiget ning elujõudu.
Karyn tooted on parabeenide, sulfaatide ja silikoonide vabad ning sobivad ka veganitele.
Kampaania tunnuslause on „Hooli oma juustest ja inimestest!“.
Kõigil kampaanias osalevatel toodetel on peal kleebis „Hooli ja tee head!“.

Kampaanias osalevad järgmised tooted:
Karyn läikešampoon kõikidele juuksetüüpidele, 300ml
Karyn läikešampoon kõikidele juuksetüüpidele, 1000ml
Karyn läikemask kõikidele juuksetüüpidele, 300ml
Karyn läikemask kõikidele juuksetüüpidele, 1000ml

Kampaaniatooted on saadaval järgmistes poodides, kus kõik tooted on märgistatud kampaania kleebise märgistusega.

Tradehouse kauplus, Peterburi tee 47/1, Tallinn
https://tradehouse.ee/
Nautica Keskus, Ahtri 9, Tallinn

Kvartali Keskus, Riia 2, Tartu
https://www.kvartal.com.ee/kauplused/list/poed/ilu-ja-tervis/tradehouse-ilukaubamaja-323
Port Artur 1, Hommiku 2, Pärnu

Astri Keskus, Tallinna mnt 41, Narva
https://astri.ee/astri-keskus/tradehouse-ilukaubamaja/