Heategevustooted

Meil on väga hea meel koostöö üle ettevõtjatega, kes peavad heategevust oluliseks ja panustavad oma toodete müügist vähiliidu tegevustesse. TÄNAME!

Omniva koostöös Vähiliiduga on loonud Heategevusliku postmargi

Ostes postmargi toetad 1 euroga Vähiliidu uut unistust korjata raha mobiilse kompuutertomograafi jaoks, mis võimaldab nii kopsuvähi sõeluuringuid kui ka teisi eriarstide määratud uuringuid teha inimeste elukoha lähedal väljaspool suurlinnu.

Margi saad tellida ka Omniva kodulehelt: https://pood.omniva.ee/et/muud-margid/3805-heategevuslik-mark-vaehiliit.html 

AVON RINNAVÄHI VASTU

Avon on üle maailma võtnud eesmärgiks võidelda naiste seas kõige levinuma vähivormi – rinnavähi vastu. Selleks on loodud heategevusfond, mille eesmärgiks on tõsta inimeste teadlikkust ning koguda toetusraha rinnavähi ennetamiseks ja raviks. Fond loodi 1992. aastal ja tänu sellele on üle maailma kogutud juba enam kui 800 miljonit dollarit. Toetusraha kasutatakse nii rinnavähialase teadlikkuse tõstmiseks, uuringuteks ja diagnoosimiseks, raviks, kui ka teadustööks. Avon toetab erinevaid rinnavähi ennetamise programme enam kui 50 riigis üle maailma.

Eestis alustati heategevuslikku kampaaniat “Avon rinnavähi vastu” 1998. aasta sügisel, mil algas ka koostöö Eesti Vähiliiduga.

Avon müüb kampaania raames heategevustooteid, millede müügist saadav tulu annetatakse rinnavähivastaste projektide toetuseks Eestis. Samuti on Avon korraldanud mitmeid heategevusüritusi, et toetada vajaliku rinnavähiaparatuuri ostu. Tänu ühistele jõupingutustele on Avon Eesti Vähiliidule annetanud juba ligi 70 000 €.

Arras CF annab oma panuse rinnavähi varajase avastamise teavitustöös oktoobris 2019

Firma Be More on otsustanud aastatel 2018-2020 annetada Eesti Vähiliidule 0,05 eurot iga müüdud Be More supertoidu pulbrisegult.  

Be More Superfoods supertoidupulbrid on Eestis toodetud, 100% naturaalsed, ilma lisatud suhkruta, vegan ning sisaldavad rohkelt meile vajalikke vitamiine, mineraalained, kiudaineid ja valku. Supertoidupulbrite lisamine oma tavapärase smuuti või hommikupudru sisse on kiire viis kaasa aidata organismi korrapärasele toimimisele, suurendada organismi vastupanuvõimet välistegurite eest ning laadida keha energiaga, parandada keskendumisvõimet ning füüsilist sooritust. Kokkuvõtvalt aitab Be More tootesari saavutada parima versiooni iseendast. Kodulehelt leiad jõuludeks ka tervislikke kingiideid.

Tootesarja kuuluvad 5 supertoidupulbrit, kus iga nimi peegeldab pulbri põhifunktsiooni:

Be Active – toetab aktiivset elustiili ning võimaldab kiire elustiiliga inimesel saada rohkem vajalikke vitamiine ja mineraalaineid toidukordadest kätte. Koostisosadeks on punapeet, mustsõstar, goji marjad, chia seemned ja camu-camu.

Vaata lähemalt

Be Smart – toetab ajutegevust pingelisetel perioodidel tööl ja koolis. Koostisosadeks on maca juur, chia seemned, goji marjad, aroonia, brahmi ja vaarikas.

Vaata lähemalt

Be Fit – suurendatud valgusisaldusega smuutisegu, mis sobib treeningust taastumiseks. Smuutipulbris on 46g valku 100g kohta. Koostisosadeks on herneproteiin, kanepiproteiin, toorkakao, goji marjad ja kanepiseemned.

Vaata lähemalt

Be Beautiful – loodud toetama juukseid, nahka ja küüsi. Koostisosadeks on kibuvits, baobab, vaarikas, herneproteiin, chia seemned, acai mari.

Vaata lähemalt

Detox – toetab keha puhastamisprotsesse ning seedimist. Koostisosadeks on pohl, jõhvikas, herneproteiin, klorella, spirulina, nisuoras, sidrunhein.

Vaata lähemalt

Kasutamine: 1 spl pulbrit smuutisse, hommikupudrule, kohupiima, keefiri või jogurtisse.  Detox pulbri kasutamine 1 tl pulbrit smuutisse.

Täname Eesti Kinnisvara, kes toetab iga müügitehinguga vähiliidu ennetustegevusi!

  

Firma Haljas toetab aastast 2007 igakuiselt vähiliitu 4U granaatõunamahla müügist.  

  

Iga siidiproteiini tootesarja ostuga Linea Shopist toetad Eesti Vähiliitu!

Vähiliidul on olnud pikaajaline hea koostöö ettevõttega Saku Läte. Saku Läte annetas aastatel 2017-2018 Eesti Vähiliidule 10 senti iga müüdud Nauding Saku Läte kohvipakilt. 2019. aastal otsustas Saku Läte ennetustegevusse panustada veelgi suuremalt ja annetab igalt müüdud kohviubade pakilt Eesti Vähiliidule 20 senti.

Kergelt tsitruselise ning veinise noodiga, milles on tunda vihjeid pähklile ning šokolaadile.

Vaata lähemalt

Mahedate maitseomadustega, kerge ning vähese happesusega. Sobib hästi mustalt nautimiseks, kuid ka kasutamiseks piimakohvides.

Vaata lähemalt

Vähiliidul on olnud pikaajaline hea koostöö TradeHouse ilukaubamajaga, kelle valikus on läbi aja olnud erinevaid heategevustooteid.

Alates 1.11.2021 toetab Tradehouse iga Inebrya Shecare šhampooni, juuksesprei ja maski ostuga 5%ga Eesti Vähiliitu.

Inebrya tooted sobivad kõikidele juuksetüüpidele ja on välja töötatud hoidmaks neid tervetena ning andmaks erakordset läiget ning elujõudu.
Uus revolutsiooniline Inebrya Shecare on loodud sügavuti niisutama ja ravima kahjustatud ning töödeldud juukseid. Taimset päritolu keratiin sisaldab endas erilisi peptiide, mis täidavad juuksekiu, neid taastades ning kaitstes murdumise eest.

Kolmest tootest koosnev komplekt on ideaalne koduseks hoolduseks, et saavutada kaunid, säravad ja elujõulised juuksed.

Kampaanias osalevad järgmised tooted:

  • Inebrya Shecare Repair šampoon 300ml
  • Inebrya Shecare Repair šampoon 1000ml
  • Inebrya Shecare Repair mask 300ml
  • Inebrya Shecare Repair mask 1000ml
  • Inebrya Shecare Repair Magic sprei 150ml
  • Inebrya Shecare Repair Magic sprei 150ml

Kampaaniatooted on saadaval kõikides Tradehouse Ilukaubamajades ja e-poes.

Kampaaniatooted on saadaval järgmistes poodides, kus kõik tooted on märgistatud kampaania kleebise märgistusega.

Tradehouse kauplus, Peterburi tee 47/1, Tallinn
https://tradehouse.ee/
Nautica Keskus, Ahtri 9, Tallinn

Kvartali Keskus, Riia 2, Tartu
https://www.kvartal.com.ee/kauplused/list/poed/ilu-ja-tervis/tradehouse-ilukaubamaja-323
Port Artur 1, Hommiku 2, Pärnu

Astri Keskus, Tallinna mnt 41, Narva
https://astri.ee/astri-keskus/tradehouse-ilukaubamaja/