Helista annetustelefonile 900 1004 (kõne hind 5 eurot)
Toeta2019-06-05T10:54:33+03:00

Aita päästa elusid!

Annetustelefon 900 1004 - kõne hind 5 eurot

NB! et annetus meieni jõuaks siis palun kuula informatiivne tekst lõpuni

Eestis elab üle 40 000 vähipatsienti. Igal aastal haigestub üle 8000 inimese ja kahjuks umbes pooled neist kaotavad selle raske haiguse tõttu oma elu. Viimase kümne aastaga on uute vähijuhtumite arv kasvanud viiendiku võrra. Oma leviulatuse tõttu on vähk globaalne probleem, samas on vähki suremus vähenenud. Spetsialistide hinnangul on ligikaudu kolmandikku kõigist vähijuhtudest võimalik ennetustegevusega vältida ja sõeluuringutega varakult avastatud vähki ka tervistavalt ravida.

Vähemalt pooltel vähihaigetel on šanss terveneda, kui haigus avastatakse varases staadiumis.

Vähiliidu tegevusi toetades aitad meid jätkuvas vajalikus teavitustöös vähihaiguse ennetamiseks ja varaseks avastamiseks –

AITAD PÄÄSTA ELUSID!

Sinu toetus aitab ka juba haigestunud inimesi ja nende lähedasi kohanemisel selle raske haigusega, aidates kaasa vajalike koolituste, nõustamiste ja teraapiate korraldamisele.

Täname kõiki eraisikuid ja ettevõtteid, kes on pidanud oluliseks vähiliidu tegevusi toetada!

Iga annetus loeb, olgu see suur või väike!
MTÜ Eesti Vähiliit on kantud tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirja, mis tähendab, et eraisik saab igalt annetuselt tulumaksu tagasi taotleda. Vähiliit edastab annetaja isikukoodi ja annetussumma Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub teie eeltäidetud deklaratsioonil.

Eesti Vähiliit on hea annetuste koguja ja on liitunud annetuste kogumise hea tavaga