Püsiv abi omab kaalu!

Hakates Eesti Vähiliidu püsiannetajaks aitad vähendada vähki haigestumist Eestis!

Iga püsiannetus aitab Eesti Vähiliitu oma eesmärkidele lähemale – eesmärgile teavitada Eesti elanikkonda vähi ennetamise ja varajase avastamise võimalustest ning aidata juba haigestunud patsientidel ning nende lähedastel haigusega kohaneda.

Püsiva rahastusega suudab liit oma tegevusi paremini planeerida ja ajakohastada. Püsiv abi aitab päästa elusid!

Eestis elab ligikaudu 57 000 vähipatsienti ja igal aastal haigestub lisaks ligikaudu 9 000 inimest, kellest umbes pooled kahjuks surevad kuna haigus on avastamise hetkel juba regionaalselt- või kauglevinud

Umbes 30-40% kõigist vähijuhtudest saaksime aga üldse ära hoida või haigestumise riski oluliselt vähendada oma eluviise tervislikumaks muutes. Haiguse varajasel avastamisel aga on umbes 1/3 kõigist vähkidest  ravitavad.

Vähiliidu poolt tellitud ja SA Poliitikauuringute Keskuse Praxis poolt 2016 aastal läbiviidud vähiravi sotsiaalmajandusliku analüüsi arvutuste kohaselt on vähktõvega kaasnevad otsesed kulud Eesti riigile 102 miljonit eurot aastas. Neid kulutusi saaks oluliselt vähendada vähihaigust ennetades ja varajaselt avastades.

Püsiannetajana annad sa olulise panuse vähi ennetustegevusse, mille eesmärk on läbi tõhusa teavitustöö ja vähi varase avastamise vähendada vähki haigestumist Eestis.

Sinu püsiannetus aitab ka juba haigestunud inimesi ja nende lähedasi, kellele vähiliit pakub psühhosotsiaalseid koolitusi ja teraapiaid raske haigusega kohanemiseks.

Täname kõiki püsiannetajaid!

Iga annetus loeb, olgu see suur või väike!

1. VALI ANNETUSE SUMMA

Soovi korral võite sisestada oma nime ja e-mailiaadressi. Kuid võite ka anonüümseks abistajaks jääda.

NB! Isikukoodi sisestamine on vajalik juhul, kui soovite annetust deklareerida!


2. VALI PANK

Kui soovid vormistada püsikorraldust Luminor panga kaudu, siis vajuta allpool olevale nupule:

PS!
Annetuse saaja on Eesti Vähiliit.
Makse selgituseks pane “Annetus”.
Arvelduskonto on EE291700017000703772.