Kutsume kõiki inimesi, kes hoolivad endast ja oma lähedastest, liituma rinnavähi teavituskampaaniaga Roosa RuulibFB_banner

Kampaanias osalemiseks on mitmeid võimalusi:

1) Vali Roosa Ruulib albumist “Leia oma sõnum” Sulle südamelähedane sõnum ja jaga seda oma seinal #roosaruulib ning jäta sõnumi juurde kommentaar “jagatud”

2) Mõtle ise välja vahva sõnum, tee endast koos sõnumiga foto ja saada see sõnumiga Roosa Ruulib lehele ning me lisame selle kampaania seinale.

3) Anname Roosa Ruulib FB lehe kaudu teada maikuu jooksul toimuvatest avalikest üritustest, kus on võimalik kohapeal vähiliidu sõnumitega koos vahvaid fotosid teha, mis hiljem leiavad tee Roosa Ruulib FB seinale.

4) Toeta läbi annetuse Eesti Vähiliidu rinnavähialast teavitustööd Eestis.
MTÜ Eesti Vähiliit a/a EE562200221002163986 – märksõna Roosa Ruulib.

NB! Isikustatud annetustelt (s.t. kui on avaldatud annetaja ees- ja perekonnanimi ning isikukood) tagastab maksuamet tulumaksu annetatud summast pärast iga-aastase eraisiku tuludeklaratsiooni esitamist.

5) Kõiki eeltoodud tegevusi on lubatud omavahel kombineerida! 🙂

Kõigi aktiivsete osalejate ja annetajate vahel loosime välja mitmeid toredaid auhindu ning kõige huvitavamat sõnumit hakkab vähiliit edaspidi kasutama ka oma teavitustöös.

Ootame rohket osavõttu ja vahvaid postitusi!

Varakult avastatud rinnavähk on ravitav! Hoolime koos!