Pressiteade

Roosa kettsaag Husqvarna 450

Roosa kettsaag Husqvarna 450

Oktoober 17, 2016

 

Oktoober on kuulutatud rahvusvaheliseks rinnavähi vastu võitlemise kuuks.

Husqvarna otsustas anda oma panuse ning korraldab selleks oksjoni, kus heategevuslikku müüki pannakse unikaalne, spetsiaalselt selleks oksjoniks toodetud roosa kettsaag Husqvarna 450.

„Olgugi, et  enamus saekasutajaid on mehed, peame  naiste tervise toetamist väga oluliseks. Rinnavähk on kõige sagedamini esinev pahaloomuline kasvaja ja kahjuks sellesse haigestumine tõuseb. Õigel ajal avastatud haigus on aga ravitav ja me soovime anda ravivõimaluste laiendamiseks oma panuse,“  ütles Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu.

Rinnavähi ravivõimaluste toetamiseks korraldab Husqvarna Eesti oma Facebooki lehel  14. oktoobrist kuni 31. oktoobrini oksjoni, kus müüki pannakse just selleks otstarbeks toodetud unikaalne roosat värvi kettsaag. Sellist saagi kuskilt poodidest osta ei saa.  Sae lõplikule oksjonihinnale lisab Husqvarna Eesti juurde kahekordse sae maksumuse kaupluses ja annetab selle lisaks Eesti Vähiliidule.

 

Peale oksjoni lõppu kaasab Husqvarna heategevuslikku annetuskampaaniasse ka kõik teised rinnavähi vastase võitluse heaks annetada soovijad. „Esimesele 200le, kes alates novembrist Vähiliidu lehel annetavad, kingime ainult selleks kampaaniaks valmistatud vahva roosa mängusae,“ selgitas Vahesalu. Vahvale välimusle lisaks teeb lastesaag ka tõetruud sae häält! Täpsem info avaldatakse Husqvarna FB lehel: www.facebook.com/HusqvarnaEesti/

Lisainfo:

Jaanus Vahesalu
Husqvarna Eesti OÜ tegevjuht
jaanus.vahesalu@husqvarnagroup.com
6650005
www.husqvarna.ee
www.facebook.com/HusqvarnaEesti/

Husqvarna ja Husqvarna Group

Husqvarna  on Husqvarna Groupi kaubamärk. Husqvarna Group  on maailma suurim kettsaagide, trimmerite, muruniidukite ja murutraktorite tootja,  Euroopa juhtiv eratarbijale mõeldud kastmissüsteemide tootja  ja üks maailma juhtivatest teemantlõikevahendite tootjatest. Eesti tarbijatele on hästi tuttavad Husqvarna Groupi kaubamärgid Husqvarna, Jonsered, Gardena, Klippo ning McCulloch. Husqvarna tooteid müüakse rohkem kui 100 riigis ja seal töötab üle 14 000 inimese. 2015. aastal oli grupi käive 33 miljardit SEK-i.