Tomax OÜ ja Clinic Dress Roosa Lindi kampaania

Oktoober on alati rahvusvaheline rinnavähi vastu võitlemise kuu. Tomax OÜ soovis omalt poolt panustada selle võtluse teadlikkuse tõstmisse ning meie meditsiiniriiete e-poes www.clinicdress.ee toimus kampaania, mille käigus kõikide roosades toonides töörõivaste müügist annetasime 10% Eesti Vähiliidule.

Kuna kliendid võtsid meie e-poe kampaania soojalt vastu ja koostöö Eesti Vähiliiduga oli äärmiselt meeldiv, siis püüame alati ka tulevikus omalt poolt panustada selle teema teadlikkuse tõstmisse. Meie klientideks on enamasti meditsiini- ja tervishoiu sektoris töötavad inimesed, kes on valinud omale elukutseks olla teistele inimestele abiks. Nii nagu meie klientidele, nii ka meile, meeldib teisi aidata.

Tomax OÜ on loodud aastal 2006, sooviga pakkuda parima kvaliteediga kaasaegseid töörõivaid ka Eesti meditsiini valdkonna töötajatele. Meil on au esindada Eestis Clinic Dress, Hejco ja Velilla tööriiete brände. Clinic Dress on Euroopas number 1 kogu meditsiinisektorit riietav bränd – väga laia tootevaliku ning hea hinnaga kvaliteetsed töörõivad ja jalatsid Saksamaalt. Meie töörõivad on meie kirg!

Loe rohkem Tomax OÜ ja meie esindatavate brändide kohta www.clinicdress.ee.