Me kõik teame inimesi, kes on pidanud võitlust vähihaigusega. See raske tõbi on puudutanud meid, kas kaugemalt või lähemalt. Rinnavähk on kõige sagedamini esinev vähivorm Eesti naistel.

Märtsi mammograafiabussi ajad: 

Aprilli mammograafiabussi ajad: 

Mai mammograafiabussi ajad: 

Selleks, et aidata veelgi tõhusamalt kaasa haiguse varajasele avastamisele vajab mööda Eestit sõitev annetajate abiga ostetud Eesti Vähiliidu mammograafiabuss uut ja kaasaegset 3D mammograafi, mis võimaldab veelgi täpsemat rinnadiagnostikat ning varajaste muutuste avastamist igas eas naistel

Meie mammograafiabuss pakub võimalust kontrollida rindade tervist  väikestes linnades ja maakohtades, kus vastavaid erialaarste ei ole.

10 aasta jooksul on mammograafiabussis uuringul käinud üle 70 000 naise, rinnavähk on avastatud  298-l naisel. Neist 85% juhtudest on olnud haigus avastamise momendil varases staadiumis, kus see on väljaravitav.

Buss on sõitnud ainult 34 000 km aga mammograaf vananeb iga tehtud pildiga.

Kui palju saaks ära teha, kui annetajaid oleks näiteks 200 000 inimest kes toetaks mammograafi ostu vaid 1 euroga…

Annetamise võimalused

Vähiliidu annetustelefonid:

900 1004 – 5€
900 1040 – 10€

MTÜ Eesti Vähiliit on kantud tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirja, mis tähendab, et eraisik saab igalt annetuselt tulumaksu tagasi taotleda. Kui seda soovite, siis palun lisage isikukood.

Loodame väga, et peate naiste tervist oluliseks ja
leiate võimaluse toetada uue 3D mammograafi ostu.

Täname, et aitate meil aidata!