Vähipatsientide teabetoad

Teabetoas saab teaduspõhist teavet  ja kirjandust ning praktilist nõu, kuidas haiguse ja selle raviga paremini hakkama saada. Kogemusnõustajad innustavad patsiente tegema läbi arsti poolt määratud ravi  ja täpselt kinni pidama raviskeemist.

See aitab hoida sihti tervenemise teel ning aitab vältida ebapädevaid soovitusi. Kui patsient näeb vähist tervenenud patsienti – nõustajat, siis võib see olla julgustav. Kellegi samalaadne kogemus mõjub jõuduandvalt, et oma haigusega ja eluga hakkama saada. Patsientidel on usalduslikus vestluses kogemusnõustajaga võimalus küsida asju, mida arstilt ja õelt ei julgeta küsida.

Tallinnas, SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Kogemusnõustaja Helena Orle
Sütiste tee 19
E-K 9.00-13.00
Tel 617 2306
E-post helena.orle@regionaalhaigla.ee

Teabetuba Tartus, Lõuna-Eesti Vähiühingus, aadressil Tiigi 11.

Haigetel ja nende pereliikmetel on võimalus saada arstilt ja meditsiiniõelt nõu vähihaigusega seotud meditsiinilistes ning psühhosotsiaalsetes küsimustes. Lähemalt toetusvõimalustest 

Teabetoa kontaktid: avatud tööpäevadel kl 10.00-14.00, tel 734 1092, e-post kysimused@lounaeestivahiuhing.org

Saaremaal, Kuressaare Haiglas Aia 25 Kuressaare, C-korpus I korrus, kabinet C1400 (kolmapäeviti, muudel aegadel eelregistreerimisega) Tel 5885 5235 E-post saare.vahiuhing@gmail.com

Teabetuba Haapsalu Sotsiaalmajas, aadressil Kastani 7.

Vähipatsientidel on võimalus teabetoas oma muredest ja hirmudest rääkida ja vajadusel saada nõu erinevate teenuste, toetuste ning abivahendite kohta.

Tel 5398 6248 (eelregistreerimisega)