OSALE AKTSIOONIS!

 

Rinnavähi ennetuskampaania kutsub naisi Bikiinitribüünile!

 

Kampaania eesmärgiks on juhtida tähelepanu rinnavähi varajasele avastamisele, diagnoosimise ja toetada vähiga võitlevaid naisi ja nende peresid haiguse ning sellega seotud hirmudega toimetulekus.

 

“Soovime panna naistele läbi positiivse sõnumi südamele, et nad rohkem oma tervisest hooliksid. Maailmas on tõestatud, et hästi organiseeritud sõeluuringutega on võimalik suremust rinnavähki vähendada kuni 30%. Samuti on tänapäeval märkimisväärselt paranenud ravivõimalused,” kommenteerib kampaania üks eestvedajaid ja Buduaari moetoimetaja Triin Tulev.

 

Hooligem Koos kampaania algatajad on tuntud Eesti naised Triin Tulev, Tanja Mihhailova, Krista Lensin, Kirsti Timmer, Maris Uusna, Anu Saagim, Laura Kõrgemäe, Helen Mahmastol, Beatrice, Lea Liitmaa, Katrin Väli, Gerli Rosenfeld ja teised avalikuelu tegelased. “Hooligem Koos” kampaaniaga saavad liituda ka kõik teised, kes hoolivad!

 

“Tahame Hooligem Koos kampaania sõnumiga naisteni jõuda läbi meestemaailma ning oleme sellepärast valinud oma kampaania partneriks Nõmme Kalju jalgpalliklubi. Lähenedes naistele läbi jalgpalli ja meestemaailma soovime oma kampaania sõnumiga edasi anda positiivset ellusuhtumist, kutsudes ka mehi koos naistega üheskoos rohkem hoolima ja naisi toetama. Ootame kõiki naisi osalema jalgpallimatšil bikiinides ja teksades, näitamaks üles oma toetust rinnavähi ennetuskampaanias”, lisas Triin Tulev.

 

Kampaania kulmineerub Kadrioru staadionil, kus 14ndal juunil põneva jalgpallimängu ajal kohtuvad omavahel Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond ning avatakse kampaaniale tähelepanu tõmbav “Hooligem Koos” naiste bikiinitribüün. Pane selga bikiinid ja teksad ning tule Kadrioru staadionile jalgpalli vaatama. Sinu kohalolek ja aktsioonis osalemine on suureks toeks.

 

Kõikidele bikiinides ja teksades aktsioonile tulnud naistele on sissepääs jalgpallimängule tasuta!

 

Loe lisaks ka Õhtulehest