TERVE EESTIGA VÄHI VASTU

Osta pilet

Eesti Vabariigi õiguskantsler Ülle Madise ja Eesti Vähiliit kutsuvad osalema suurüritusel „Terve Eestiga vähi vastu“. Pileti ostuga toetad vähi ennetustegevust ja varajast avastamist, mis võimaldab päästa tuhandeid elusid.

HEATEGEVUSLIK GALAKONTSERT

13. septembril 2019. a kell 18.00 toimub Rahvusooperis Estonia heategevuslik galakontsert.

Kontserdil astuvad üles:

sopran Perrine Madoeuf (Prantsusmaa),
metsosopran Annely Peebo (Austria),
bariton Jānis Apeinis (Läti),
Rahvusooper Estonia ooperi- ja balletisolistid,
koor ja sümfooniaorkester,
dirigent Risto Joost.

Heategevuslikul üritusel osaledes aitad luua vähipatsientidele paremaid võimalusi psühholoogilise ja sotsiaalse toe saamiseks ning toetad vähi ennetustegevust ja varajast avastamist.

OSTA PILET

Maailma vähideklaratsiooni allkirjastamine

Maailma vähideklaratsiooni olulisemateks eesmärkideks on vähiennetuse ja vähiuuringute toetamine ning vähipatsientide ravivõimaluste kaasajastamine. Deklaratsiooniga on liitunud 116 riiki, Eesti sellega veel ühinenud ei ole.

VÄHIDEKLARATSIOONI ALLKIRJASTAMINE JA PIDULIK GALAÕHTUSÖÖK

Suurürituse raames toimub maailma vähideklaratsiooni allkirjastamine ja pidulik õhtusöök Hilton Tallinn Park Hotelli ballisaalis 13. septembril kell 20.30–23.30.

Eesti Vähiliit saatis välja 150 personaalset toetuskutset heategevuslikule galakontsertile, vähideklaratsiooni allkirjastamisele ja pidulikule õhtusöögile. Kutsel on märgitud personaalne kood üritusele registreerumiseks.

OSTA TOETUSPILET PERSONAALSE KOODIGA

.

Täname Rahvusooper Estoniat ja Hilton Tallinn Park Hotel‘i konverentsikeskust.