Toidulisand Protectival

2016 aastal külastas Eestit ja esines Integratiivse meditsiini konverentsil hiina meditsiini arst dr Yair Maimon Iisrealist, kes töötab seal suures vähihaiglas ja osaleb ka haigla teadusuuringutes.

Kellel õnnestus konverentsil käia need said doktori ettekandest hea ülevaate taimse preparaadi Protectival kohta.

Protectivali tabletid on eelkõige mõeldud patsientide toetamiseks keemiaraviajal ja järgselt. Konverentsil rõhutas dr Maimon arstidele ja patsientidele, et selle preparaadi ja keemiaravi koosmõju kartma ei pea.

Tonix-R™

Tonix-R™ on LifeBiotic®’u teine toode lisaks Protectivalile™, mis on loodud edendama elujõudu ja tervist ning toetama immuunsüsteemi.

See toidulisand on valmistatud 7st erinevast taimest, mis on tuntud oma immuunsuse tugevdamise ja haigusi tõkestavate omaduste poolest. Mõnel taimel on veel lisaomadused nagu kurnatusega võitlemine ja elujõu tõstmine. Eraldi väärivad esiletõstmist kilejas hundihammas ja punane läikvaabik, sest mõlemal taimel on teaduslikult tõestatud raviomadused immuunsüsteemi tugevdamisel ja inimese elukvaliteedi parandamisel. Prepaarati võivad võtta ka terved inimesed ja seda võib tarvitada pika perioodi (6-12 kuud või rohkem) jooksul ning peale meditsiinilisi protseduure.

Koostisosad: hüdro-etanoolne ekstrakt taimedest: kilejas hundihammas (Astragalus membranaceus), suur armujuur (Atractylodes macrocephala), pooria (Poriae Cocos), hiina taralõng (Lycium Chinese), läikiv liguster (Ligustrum Lucidum), punane läikvaabik (Ganoderma lucidum), korditseps (Cordyceps sinensis); (alkohol 38,4 vol.%, taimne glütseriin 10 vol.%)