Isiklikud lood

Merikese lugu – rinnavähk

Täna on Merike muutunud naine – kuid muutus ei tähenda vaid valu ja kannatusi. Muu hulgas näitlemisega tegelema hakanud Merike on paradoksaalselt rohkemgi elus kui enne haigestumist.

LOE LÄHEMALT

Kadi lugu – emakakaelavähk

Haiglapäevi meenutades sõnab naine, et see kogemus aitas mõista, kui habras
on elu. “Nägin piinu, kannatusi ja surma. Vähki põdevad inimesed vajavad eelkõige positiivsust ja optimistlikku suhtumist, mis aitaks eluga edasi minna.

LOE LÄHEMALT

Valteri lugu – põievähk

Pärast pika võitlust vähiga saab Valter lõpuks öelda, et ta on tervenenud. Vähist paranemine sai alguse aga alles siis, kui Valteri mõttemaailmas olid toimunud suured muudatused. Haigusest sai tema õpetaja, kelle antud õppetund oli karm – muutu või sure.

LOE LÄHEMALT

Mareti lugu – rinnavähk

Oluline oli seegi, et muremõtete veeretamise asemel oli tal aega vaid tegutseda. Oma haiguse põhjustest rääkides kehitab nüüdseks täiesti terve naine vaid õlgu – tema suguvõsas pole rinnavähki teadaolevalt esinenud, ka sportlik ja tervislik eluviis ei saanud kasvajarakkude teket soodustada.

LOE LÄHEMALT

Tiina lugu – rinnavähk

“Algul tekkis muidugi küsimus, et kuidas minul – kui ma midagi ei tunne ja kui mingit soodumust ei ole. Aga operatsioon ja sellest taastumine oli väga lihtne ning keemiaravi “kõrvalnähud” – parukas ja halb enesetunne, mida mul ei tekkinudki – olid ju ajutised… Nii et karta küll midagi ei ole”.

Vaata videolõiku 

LOE LÄHEMALT