Kampaanias kaasalöömiseks:

  • Meisterda ise omale Roosa lint, mida kannad kampaania toetuseks terve maikuu!

Teine omatehtud lint too või saada Eesti Vähiliitu, Viru tn 5-3 aprilli 23. kuupäevaks. Saadetud lindile lisa oma nimi ja kontaktandmed. Enne lindi  läkitamist  palume sul minna  Teksades rinnavähi vastu Facebooki lehele ning leida  “ürituste” alt kampaania “Roosa lint” . Postita sinna oma lindi pilt. Muidugi võib selle pildi saata ka  minu meiliaadressile.

Miks? – küsid

Nimelt  jagab Eesti Vähiliit kõik saadetud roosa lindi rinnakaunistused laiali oma koostööpartneritele, kes neid omakorda jagavad oma koostööpartneritele. Nii et just sinu enda kätega tehtud lootuse sümbolit võib kanda ntx Maarit Soomest või Paolo Itaaliast!

Miks veel? – küsid

Birgit, kes on meie kampaania patroon valib kõikide nende lintide seast välja kümme  vahvamat ja originaalsemat lootuse sümbolit. Neile kümnele  paneme välja päris ahvatlevad auhinnad! PS! Kollektiivse meisterdamise puhul muidugi korjake rinnaehted enne kenasti kokku ja läkitage siis  need meieniJ

  • Disaini meile “Oled mulle kallis, hooli endast!” kaart. Toimi sellega samamoodi kui roosa lindiga. See tähendab, üks saada oma kõige lähedasemale sõbrale, teine Vähiliitu. Enne lae kaart üles Teksades rinnavähi vastu  Facebooki lehele “üritused”  kampaania “Hoolin sinust” alla. Birgit ja Vähiliit valivad ka siit kümme parimat. Ja meie koostööpartnerid panevad välja  toredaid auhindu!

 

Kampaania lõpetame 31. mail  Venus klubis!  

Meile esinevad:
Birgit Varjun
Tanja Mihhailova
Uku Suviste

Õhtu jooksul:

  • keerleb loosiratas
  • esitlusele tuleb pesu kevadkollektsioon
  • on tantsu-ja ilunumbreid
  • üllatusi ja üllatajaidJ
  • anname võitjatele üle auhinnad

 

Koostöös Avoniga on terve õhtu võimalik teil huulepulgaga  „Soovide ja suudluste” seinale kirjutada üles kõige salajasemadki unistused.

Lisaks liigub saalis ringi salazhürii, kes  valib välja kõige lahedamasks tuunitud teksad! Teksakandjale on kena auhind.

Õhtut juhib meie hea ja armas abistaja Tauri Tallermaa.

 

 

 

Kampaania on lõppenud. Täname kõiki kampaanias osalenuid!