Parukad

Eesti Vähiliit parukate valmistamise ega müümisega ei tegele, kuid siit lehelt leiate meie koostööpartnerite kontakte, kelle poole saate vajadusel pöörduda.

Teretulnud on informatsioon lisavõimaluste kohta! Oodatud on ka annetatud parukad abivajajatele.

Küsi parukat Põhja-Eesti Regionaalhaigla vähipatsientide teabetoast, aeg-ajalt saabub sinna humanitaarabi korras erinevaid mudeleid.

Teabetuba

Polikliinik 4, kabinet C2005 (II korrus)

Patsientide tugiisik Merike Värik, vastuvõtt T, K, N 10-14, tel 617 2306

Sinu juuksed

Kui sul on plaanis juuksed maha lõigata või oled juuksur, kelle kliendid mõnikord loobuvad oma pikkadest juustest, siis saad need annetada parukameistritele, kes teevad neist asendamatu peakatte juuksed kaotanud inimestele.
Annetatud juukseid kasutatakse lastele ja täiskasvanutele, kes on juuksed kaotanud meditsiinilistel põhjustel, parukate valmistamiseks. Tänu annetusele saavad abivajajad endale paruka soodsamalt. Loe edasi

Casabella Juuksestuudio

Casabella on suurima valikuga parukasalong Eestis. Siit leiate kvaliteetseid parukaid igapäevaseks kandmiseks.

Casabella parukasalong pakub vähipatsientidele võimalust osta arstitõendi alusel parukaid 20%-lise soodustusega. Salongis on ka privaatne kabinet, kus parukameister aitab parukat valida ja vajaduse korral saab juukseid tasuta lõigata.

Info parukate kohta

Tallinn:

Narva mnt 22
10120 Tallinn
Tel 661 5888
info@casabella.ee

Tartu:

Vanemuise 8
51003 Tartu
tel. 56957322
tartu@casabella.ee

http://www.casabella.ee/index.php?page=105

Vabakutseline parukameister Steivi Palmet

Parukate valmistamist õppisin Tallinnas Grimmikoolis. Olen parukaid valmistanud peaaegu kaks aastat ja mulle meeldib minu töö väga. Ma spetsialiseerun eluparukate valmistamisele ja mulle teeks suurimat heameelt kui saan oma teenust pakkuda inimestele, kes on kaotanud juuksed.

Tel 5620 6970

Steivi Palmet parukas

Tradehouse Ilukaubamaja

Hittsaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viienda hooaja parukad pani Tradehouse taas oksjonile ja toetas saadud tuluga (1000 eurot) Eesti Vähiliitu! Täname! 

Tradehouse Ilukaubamaja pakub parukaid ja juukselisandeid nii hõrenevate juuste täitmiseks kui ka stiilimuutuseks. Samuti müüme laias valikus juuksepikendusi. Kohapeal konsultatsioon ja privaatne prooviruum.

Hematoloogilise või onkoloogilise diagnoosiga patsientidele parukad 20% soodsamalt. Registreeru tasuta konsultatsioonile:

Tallinnas, Narva mnt 13, ProKapitali Ärikeskuse kaupluses                   parukad@tradehouse.ee, tel: 6 828 488

Tartus, Turu 14, Zeppelini Keskuse kaupluses                                             tartu@tradehouse.ee, tel: 7 353 810

www.tradehouse.ee

Tartust, Riiamäe poest leiate kvaliteetsed parukad igapäevaseks kandmiseks. Parukaid on võimalik tellida. Kohapeal privaatne prooviruum.

Vähipatsientidele soodustus -10%.

Aadress: Riia 11, Tartu

Lahtiolekuajad: E-R 10-18, L 10-16

Telefon: 742 0512

E-mail: info@riiamaepood.ee

Koduleht: www.riiamaepood.ee