25. märtsil kell 19 toimub Tallinn Reval Lions klubi eestvedamisel Eesti Draamateatris heategevuslik etendus „Lehman Brothers“, mille piletitulust osa annetatakse Eesti Vähiliidule mobiilse meestekabineti uuendamiseks ning elutähtsa teavitustöö tegemiseks. Meestekabineti teenuse ja vähi varajase avastamise kommunikatsioon ning teavitustegevused käivad käsikäes.

Vähiliidu mobiilne eesnäärmevähi diagnoosikabinet on aidanud paljudel meestel ennetada ja varakult avastada vähki. Vähiliit on jõudnud tõdemuseni, et kõige efektiivsemad oleme patsientidele võimalikult lähedal: eeskätt väikestes linnades ja maakohtades kus vastavaid erialaarste ei ole. Mobiilse diagnoosikabineti vastuvõtule võib pöörduda kõigi meestele eriomaste haiguste kaebustega

Eesti Vähiliit koostöös meeste terviseprobleemidega tegelevate arstidega viib igal aastal, novembris läbi teavituskampaania „IGA MEES PEAB TEADMA!”

Teavituskampaaniate läbiviimiseks vajame uusi brošüüre, flaiereid, plakateid. Näitame igal aastal nii Kanal 2 kui TV3-s vähiliidu poolt valmistatud teadlikkust tõstvaid klippe meestele.

Kõik need tegevused nõuavad rahalisi ressursse.