Helista annetustelefonile 900 1004 (kõne hind 5 eurot)
Avaleht2019-03-20T11:19:56+02:00

TERVE EESTIGA VÄHI VASTU

Heategevuskontsert Estonias - TERVE Eestiga vähi vastu

Eesti Vähiliit ja Eesti Vabariigi õiguskantsler Ülle Madise kutsuvad osalema suurüritusel „Terve Eestiga vähi vastu“. Pileti ostuga toetad vähi ennetustegevust ja varajast avastamist, mis võimaldab päästa tuhandeid elusid.

HEATEGEVUSLIK GALAKONTSERT

13. septembril 2019. a kell 18.00 toimub Rahvusooperis Estonia heategevuslik galakontsert.

Kontserdil astuvad üles:

sopran Perrine Madoeuf (Prantsusmaa),
metsosopran Annely Peebo (Austria),
bariton Jānis Apeinis (Läti),
Rahvusooper Estonia ooperi- ja balletisolistid,
koor ja sümfooniaorkester,
dirigent Risto Joost.

Heategevuslikul üritusel osaledes aitad luua vähipatsientidele paremaid võimalusi psühholoogilise ja sotsiaalse toe saamiseks ning toetad vähi ennetustegevust ja varajast avastamist.

OSTA PILET

Mina unistan…

Vähiliidust

Eestis elab üle 40 000 vähipatsienti. Igal aastal haigestub üle 8000 inimese ja kahjuks umbes pooled neist kaotavad selle raske haiguse tõttu oma elu. Viimase kümne aastaga on uute vähijuhtumite arv kasvanud viiendiku võrra. Oma leviulatuse tõttu on vähk globaalne probleem, samas on vähki suremus vähenenud. Spetsialistide hinnangul on ligikaudu kolmandikku kõigist vähijuhtudest võimalik ennetustegevusega vältida ja sõeluuringutega varakult avastatud vähki ka tervistavalt ravida.

Sellest lähtuvalt keskendub Eesti Vähiliit oma töös ennetustegevusele, tervislike eluviiside populariseerimisele ja haiguse varajasele avastamisele. Väga olulisel kohal on vähihaigete elukvaliteedi parandamine ja vähktõvega seotud sotsiaalsete probleemide lahendamine.

TASUTA nõuandetelefon
800 2233
Vastab tööpäevadel
KL 10 – 12, 18 – 20
Mobiililt helistades
vali 631 1727

Küsi meilt
Külasta foorumit

Eesti Onkoloogide Teadusliku Seltsi poolt 1992. aastal asutatud ühingust on praeguseks saanud Eesti suurim vähipatsiente koondav katuseorganisatsioon. Eesti Vähiliitu kuulub 17 liikmesorganisastiooni, ühtekokku üle 2 000 liikme.

Eesti Vähiliit korraldab koostöös Haigekassaga rinna-, emakakaela– ja jämesoolevähi sõeluuringute teavituskampaaniaid, hoiab töös mobiilseid diagnoosikabinette, mammograafiabussi, viib läbi konverentse arstidele, vähipatsientidele ja nende lähedastele, vähinädalaid ja teavituskampaaniaid, pakub teraapiaid, koolitusi ja nõustamisi vähipatsientidele, korraldab oma liikmetele igal suvel terviselaagrit, loob teavitusmaterjale ja – klippe, viib läbi heategevuskontserte. Rinnavähi patsiendid saavad meilt osta soodustingimustel rinnaproteesi, spetsiaalseid rinnahoidjaid ja ujumistrikoosid. Keemiravai patsientidel on võimalik laenutada meilt tasuta parukat.

Organisatsiooni tegemistega täpsemalt saad tutvuda siit

LIITU MEIEGA

Meie tegevused

402, 2019

4.02.2019 maailma vähipäeval süütame lootuse küünlad!

Maailma vähipäev ( World Cancer Day) toimub igal aastal 4. veebruaril ja on pühendatud vähivastasele võitlusele. Rahvusvaheline vähivastane liit UICC (Union for International Cancer Control) kutsub inimesi mõtlema, mida [...]

Vaata rohkem
Facebook Pagelike Widget
Heategevuskampaaniad

Heategevustooted

Hakka püsiannetajaks

Täname toetajaid!

Täname südamest ka kõiki eraisikuid, kes on vähiliidu tegevusi toetanud!