Nutricia ravitoidud

Kliinilise toitmise liider haiguste ravimisel

Nutricia tooted aitavad hoida ja taastada tervist erinevate haiguste korral.

Ravitoitude tähtsus

Ravitoidud aitavad parandada patsientide ravitulemusi ning taastada nende elukvaliteeti.

Spetsiaalsed ravitoidud on mõeldud inimestele, kes ei saa tavatoidust kätte vajalikke toitaineid. Osad inimesed ei saa normaalselt süüa või vajavad koguni lisaks konkreetseid toitaineid, mis aitavad kasvada või jõudu säilitada. Teised vajavad ravitoitu selleks, et leevendada haigusele iseloomulikke sümptomeid või aeglustada haiguse progresseerumist. Paljud inimesed leiavad end ühel või teisel hetkel oma elus just sellisest olukorras.

supporting

Ravitoitudega seonduv areneb kiiresti ning koos sellega kasvab ka arusaamine, et sihipärane ja läbimõeldud toitumisalane sekkumine moodustab haiguste edukas ravi olulise ning lahutamatu osa.

Nii haiglates, hooldekodudes kui ka ühiskonnas aitab „Advanced Medical Nutrition“ toodete kasutamine parandada kliinilisi tulemusi ning annab patsientidele ühtlasi paremad võimalused taastumiseks ning iseseisvaks toimetulemiseks.

Ravitoidud – tooted ja teenused – mängivad kaasaegse tervishoiu seisukohast üha olulisemat rolli ning Nutricia on antud valdkonnas haige inimese hooldajale usaldusväärne partner. Meil on välja töötatud erakordselt mitmekesine tooteportfell, mis sisaldab ennast tõestanud toitumisalaseid lahendusi kehva tervisega ja eakatele inimestele, imikutele ja väikelastele ning neile, kes mingi konkreetse haiguse tõttu erilist hoolt vajavad. Kõikide patsientide puhul on meie eesmärgiks mitte üksnes tema elus hoidmine, vaid ka tema elukvaliteedi parandamine. Loe lähemalt