Protectival

Protectival

on unikaalne naturaalne taimne preparaat, mis on loodud mitmeaastaste kliiniliste uuringute ja kogemuste tulemusena. Protectivali kohta on koostatud üle 200 prekliinilise teadusuuringu, millest võtsid osa onkoloogid ja teadlased meditsiinikeskustes Iisraelis, USA-s ja Bar Ilan Ülikooli Vähiuuringute laborites. Protectivali randomiseeritud kontrollitud kliinilised uuringud, mis viidi läbi Iisraeli juhtiva haigla onkoloogiaosakonnas, näitasid toote turvalisust ja tõhusust.

Protectivali valem on omandiõigusega kaitstud ja patenteeritud mõlema, nii koostisosade kontsentratsiooni kui ka unikaalse tootearenduse ja tootmisprotsessi osas, mis on olulised toote turvalisuse ja tõhususe tagamiseks. Preparaadi turvalisus ja tõhusus on 15 aastase intensiivse teadusliku uurimis- ja arendustöö tulemus.

Mõju:
Protectival on kliiniliselt testitud ja teaduslikult uuritud taimesegu, mis sobib väga hästi kasutamiseks organismi talitlust toetava preparaadina keemiaravi ajal ja profülaktikaks. See toidulisand on valmistatud 13. erineva ravimtaime segust, millest eraldi väärivad esile toomist kilejas hundihammas ja harilik käbihein, sest mõlemal taimel on teaduslikult tõestatud raviomadused immuunsüsteemi tugevdamisel, nad mõlemad on antioksüdandid ning parandavad inimese elukvaliteeti. Heaolutunde parandamine aitab paremini taluda kemoteraapia kõrvalmõjusid ja mõjutab selektiivselt rakkude arenguprotsessi. Preparaat vähendab kemoteraapia kõrvalmõjusid rohkem kui 50% ja omab terveid rakke kaitsvat toimet. Samal ajal hävitab preparaat vähirakke (pankrease, rinna-, käärsoole- ja eesnäärmevähi korral, tegelikult iga testitud lokaliseerunud vähkkasvaja korral).

Protectival ei ole mõeldud iseseisva toidulisandina ühegi ravimi asendajaks ning selle tarvitamise sobivuse osas peab iga kasutaja kokku leppima oma ravi- või perearstiga.

Koostis:
taimede kontsentreeritud pulbrid: kilejas hundihammas (Astragalus membranaceus), suur armujuur (Atractylodes macrocephala), pooria (Poriae Cocos), hiina taralõng (Lycium Chinese), läikiv liguster (Ligustrum Lucidum), valge pojeng (Paeonia Lactiflora), punane pojeng (Paeonia (Rubrae) Lactiflora), randgleenia (Glehnia Littoralis), harilik mandariin (Citrus Reticulata), hiina maohabe (Ophiopogon Japonicus), spatolobus (Spatolobus Suberectus), kõrvlehik (Oldenlandia Diffusa), tihashein (Scutellaria Barbata), harilik käbihein (Prunella Vulgaris), emulgaator tselluloos, happesuse regulaator (ränidioksiid, magneesiumstearaat), paakumisvastane aine (hüdroksüpropüülmetüül-tselluloos, steariinhape).

Päevane annus 6 kapslit sisaldab:

kilejas hundihammas 0,32 g; suur armujuur 0,32 g; pooria 0,32 g; hiina taralõng 0,32 g; läikiv liguster 0,32 g; valge pojeng 0,32 g; punane pojeng 0,32 g; randgleenia 0,32 g; harilik mandariin 0,32 g; hiina maohabe 0,32 g; spatolobus 0,32 g; kõrvlehik 0,32 g; tihashein 0,32 g; harilik käbihein 0,32 g.

905 mg tablett N90

Vastunäidustused:
enne kasutamist konsulteeri tervise spetsialistiga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte anda alla 5-aastastele. Raseduse ja imetamise ajal mitte tarvitada.

Kasutamine:
2 tabletti 3 korda päevas

Pakend:
netokogus: 81,45 g

Allikas:
Tootja – Novo Lumen BV poolt Lifebiotic Medical Research Ltd. jaoks

Maaletooja – Dao OÜ, Tulika 19, Tallinn, Harjumaa, Eesti

Hinnad – 2 tk 118 €, 4 tk 196 € – rohkem kui ühe purgi tellimiseks palun saatke oma soov pood@tervisealkeemia.ee või helistage +372 5610 3179

Osta siit: http://pood.tervisealkeemia.ee/et/a/protectival